<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Úvod do orientálního tance

Johanka Řezníčková
Johanka Řezníčková

1 120

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Úvod do orientálního tance

O kurzu

Orientální tančení pro úplné začátečnice a pro všechny, kteří si chtějí zopakovat základy

Přijďte objevit kouzlo orientálního tance, který vychází z přirozených ženských pohybů a má blahodárné účinky na tělo i duši.  Orientální tanec Vám dodá na svůdnosti a půvabu, pozvedne Vaše sebevědomí a rozehřeje Vaše srdce.
Probereme krouživé pohyby, akcenty a třasy, vše propojíme s kroky, jemnými pohyby rukou a postupně vše složíme do kombinací.

Lektorka s akreditací MŠMT, která v Centru Tance vede kurzy Flirt Dance již od roku 2005.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Na lekce se oblékněte pohodlně, doporučujeme volnou sukni, nebo legíny a přiléhavější tílko, či tričko. Obout doporučujeme měkké taneční piškoty.

Johanka Řezníčková

Johanka Řezníčková

Jako zrozenec ohnivého Berana jdu do všeho po hlavě a s pořádnou dávkou nadšení.(-: Od roku 2001 jsem tančila v několika tanečních školách a od roku 2004 učím. Ráda stále poznávám rozdílné styly výuky orientálního i jiných tanců a cvičení (salsa, samba axé, pilates, jóga...), ale myslím, že všechny spojuje právě láska k pohybu a možnost vyjádřit…

Více na profilu lektora