<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Emoce v orientálním tanci

Badriyah
Badriyah

390

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Emoce v orientálním tanci

O kurzu

Tanec není sport, ale umění. My, jako tanečnice, interpretujeme hudbu, která v nás i v posluchačích vyvolává celou škálu emocí. Nicméně, i tak je někdy velmi těžké emoce do vlastního tance přidat. A někdy bývá ještě těžší je do tance vložit tak, aby nám rozuměli i diváci. Na semináři si vyzkoušíme různá cvičení, vysvětlíme si, jak tanečně znázornit různé emoce a naučíme se jednu kombinaci, kterou si vyzkoušíme ve 4 emocích/náladách.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Badriyah

Badriyah

Vzkaz pro klienty Vážené tanečnice, jmenuji se Badriyah a orientální je ve všech směrech mou vášní a životem. Ačkoliv jsem již získala několik ocenění na světových soutěžích (Vicemiss Bellydance of Europe 2011, 3. místo na Belly Dancer of the Universe 2012, 2. místo na Belly Dancer of the Universe 2013,..), tak mne nejvíce naplňuje výuka…

Více na profilu lektora