<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Magic veil

Serkan Tutar
Serkan Tutar

890

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Magic veil

O kurzu

Se Serkanem vplujete do světa orientálního tance, kde se naučíte kouzlit se závojem. Z workshopu odejdete vybavené krásnou choreografií, se kterou budete moci skočit rovnou na pódium :-)

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Serkan Tutar

Serkan Tutar

Serkan Tutar, je původem z Turecka, ale žije a působí v Belgii. Serkan patří mezi mezinárodně uznávané mužské tanečníky orientálního tance. V roce 2008 vyhrál cenu „Male Bellydancer of the World“. Orientálnímu tanci, nejen tureckému stylu, se věnuje od dětských let. Serkan is an oriental dancer and teacher, specializing in Turkish style. Serkan…

Více na profilu lektora