<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Orient fusion: Středně pokročilí a výše

Vendulka Pánková
Vendulka Pánková

180

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Orient fusion: Středně pokročilí a výše

O kurzu

Kurz pro všechny tanečnice, které si chtějí klasický orientální tanec zpestřit a obohatit prvky z jiných tanečních stylů i využitím rekvizit. Každou hodinu si vyzkoušíme jiný styl tance - těšit se můžete na: tanec s hedvábnými vějíři, gypsy fusion, tango oriental, orientální flamenco, belly-bolly fusion. Procvičíme techniku a kombinace, které pak můžete využít pro svou taneční tvorbu.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Vendulka Pánková

Vendulka Pánková

Rozhovor s Vendulkou: Není pánev jako pánev Jak dlouho učím?V Centru Tance učím od září 2007, ale první lektorské zkušenosti jsem nabrala již dříve při výuce na rodné Vysočině. Čím mi orientální tanec přirostl k srdci? Občas mám pocit, že už je tam přirostlý odjakživa a vším :-). Ale pokud mám jmenovat, tak především pro ženskost, kterou…

Více na profilu lektora