<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 26. 07. 2018
Marta’s technique & style

event čtvrtek 26. 07. | 18:00
120 minut

Marta Korzun
Marta Korzun

990
(40 EUR)

info Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat

Marta’s technique & style

O kurzu

Marta’s technique & style (Všechny pokročilosti/All levels)

Nenechte si ujít příležitost objevit jedinečný taneční styl Marty Korzun, který vám učaruje a posune vaše hranice! Nový dril, technika a taneční cvičení! Workshop s důrazem na procvičení techniky svalů, vrstvení pohybů, shimmy a dalších důležitých elementů podstatných pro sebezdokonalování na profesionální úrovni.

Don't miss this opportunity to explore Marta's and signature moves and techniques. Take your dance to the next level. Explore new drills, techniques and exercises that will have you training like the professionals. Muscular accents, well executed footwork, layers and loose juicy shimmies will be deconstructed, reconstructed, drilled and blasted and mastered in this intense 2 hours workshop.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Marta Korzun

Marta Korzun

Marta Korzun je hvězda orientálního tance z Ukrajiny. Z USA do Japonska, z Evropy do Austrálie – její práce je známá a milovaná po celém světě! Krásné linie rukou, energické akcenty, nádherné postoje těla a samozřejmě mimořádné charisma! Martu si prostě zamilujete! Je to krásná, talentovaná a fascinující tanečnice! Nenechte si ujít příležitost…

Více na profilu lektora