<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Drum solo

Šárka Martináková
Šárka Martináková

490

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Drum solo

O kurzu

Drum solo (Středně pokročilí/Intermediate)

Každá tanečnice má ve svém repertoáru vždy alespoň jedno Drum Solo. Je to velice oblíbená forma orientálního tance, ve kterém tanečnice reaguje svými pohyby na údery afrického bubnu, darbuky. Přidejte si i vy do svého repertoáru jedno efektní, rafinované, vášnivé a dynamické drum solo, které je plné izolací, efektních prvků a především shimmy. Kromě shimy se zaměříme také na postupné otočky hlavou, na jejich techniku a pokusíme je zařadit také do jedné s pasáží drum solo choreografie.

Each dancer has at least one Drum Solo in the repertoire. It is a very popular form of oriental dance, in which the dancer responds with movements to the hit of the African drum darbuka. Learn a new, spectacular, refined, passionate and dynamic drum solo full of isolation, effect elements and especially shimmy! We will also focus on the progressive head turns, technique and try to put them to drum solo choreo.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Šárka Martináková

Šárka Martináková

V Centru Tance působím již mnoho let a vyučuji orientální tanec, flirt dance, pole dance light, zumba a zumba gold. Jsem veselý člověk a čas, který strávíte na hodinách tance vám přinese spoustu radosti a smíchu. Proto neseďte doma a přijďte si užít zábavu a najít si nové přátele. Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce 2011 -…

Více na profilu lektora