<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Letní protančení a tanec se šavlí

Johanka Řezníčková
Johanka Řezníčková

180

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Letní protančení a tanec se šavlí

O kurzu

Orientální tančení a tanec se šavlí pro středně pokročilé tanečnice, které tančí alespoň půl roku.

Tanec se šavlí: Vyžaduje koncentraci a vzpřímené držení těla, šavle velmi napomáhá správně izolovat jednotlivé části těla. Šavli můžete umístit na hlavu, na bok, efektně s ní točit, nebo činit jiná kouzla a vždy budete nebezpečně podmanivá.
Těší se na Vás Johanka, lektorka s akreditací MŠMT, která v Centru Tance vede kurzy orientálního tance již od roku 2004.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Doporučuji klasické oblečení - širší sukně, ještě lepší turecké kalhoty, nebo jen legíny, dále taneční piškoty, které nosíte na běžné lekce orientu a pro začátek  šátek na hlavu, či širší čelenku, na kterou si budete moci šavli položit. Vezměte si, máte-li svou šavli, na místě budou k dispozici tréninkové.

Johanka Řezníčková

Johanka Řezníčková

Jako zrozenec ohnivého Berana jdu do všeho po hlavě a s pořádnou dávkou nadšení.(-: Od roku 2001 jsem tančila v několika tanečních školách a od roku 2004 učím. Ráda stále poznávám rozdílné styly výuky orientálního i jiných tanců a cvičení (salsa, samba axé, pilates, jóga...), ale myslím, že všechny spojuje právě láska k pohybu a možnost vyjádřit…

Více na profilu lektora