<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Hedvábné vějíře (Fusion)

Helenka Trnková
Helenka Trnková

890

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Hedvábné vějíře (Fusion)

O kurzu

Lekce plné pohodového letního tančení. 

Kurz bude zaměřen na důkladné procvičení a zopakování základních prvků orientálního tance, budeme více drilovat a pilovat techniku a spojovat vše do kratších kombinací s pohybem po prostoru.  Zaměříme se hlavně na vertikální kroužky, shimmy a twist, správný taneční postoj, držení těla a ladné pohyby rukou a vyzkoušíme také tanec  s některými tanečními rekvizitami.

Lekce na sebe nebudou navazovat, nebudeme se učit žádnou ucelenou sestavu

Na roztančené lekce s Vámi se těší lektorka Helenka (Lektorka s akreditací MŠMT, která v Centru Tance vede kurzy orientálního tance již od roku 2009).

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Helenka Trnková

Helenka Trnková

Lektorka absolvovala rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT: Lektor orientálního tance   Základy orientálního tance jsem získala u Martiny Viewegové a Daniely Pardusové, dále jsem je rozvíjela u Karoliny Idrisové, Katky Krejčové, Michala Macha a i dnes se ve volném čase ráda inspiruji na hodinách českých tanečnic, mezi něž patří lektorky a…

Více na profilu lektora