<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Úvod do orientálního tance

Johanka Řezníčková
Johanka Řezníčková

450

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Úvod do orientálního tance

O kurzu

Orientální tančení pro úplné začátečnice a pro všechny, kteří si chtějí zopakovat základy

Přijďte objevit kouzlo orientálního tance, který vychází z přirozených ženských pohybů a má blahodárné účinky na tělo i duši.  Orientální tanec Vám dodá na svůdnosti a půvabu, pozvedne Vaše sebevědomí a srovná Vám záda. 
Probereme krouživé pohyby, akcenty a třasy, vše propojíme s kroky, jemnými pohyby rukou a postupně vše složíme do kombinací.

Těší se na Vás Johanka, lektorka s akreditací MŠMT, která v Centru Tance vede kurzy orientálního tance již od roku 2004. 

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Johanka Řezníčková

Johanka Řezníčková

Jako zrozenec ohnivého Berana jdu do všeho po hlavě a s pořádnou dávkou nadšení.(-: Od roku 2001 jsem tančila v několika tanečních školách a od roku 2004 učím. Ráda stále poznávám rozdílné styly výuky orientálního i jiných tanců a cvičení (salsa, samba axé, pilates, jóga...), ale myslím, že všechny spojuje právě láska k pohybu a možnost vyjádřit…

Více na profilu lektora