<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Orientální flamenco: Mírně pokročilí a výše

event úterý 13. 11. | 16:00
60 minut

Johanka Řezníčková
Johanka Řezníčková
2 990 Kč

2 095

Orientální flamenco: Mírně pokročilí a výše

O kurzu

Orientální tančení a technika pro tanečnice, které tančily alespoň 10 lekcí.


Těšit se můžete na opakování i nové prvky, které složíme do dalších kombinací, choreografii ve stylu orientálního flamenca a jako vždy legraci ve veselém kolektivu.

Těší se na Vás Johanka, lektorka s akreditací MŠMT, která v Centru Tance vede kurzy orientálního tance již od roku 2004

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Na lekce se oblékněte pohodlně, doporučujeme volnou sukni, nebo legíny a přiléhavější tílko, či tričko. Obout doporučujeme měkké taneční piškoty.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Johanka Řezníčková

Johanka Řezníčková

Jako zrozenec ohnivého Berana jdu do všeho po hlavě a s pořádnou dávkou nadšení.(-: Od roku 2001 jsem tančila v několika tanečních školách a od roku 2004 učím. Ráda stále poznávám rozdílné styly výuky orientálního i jiných tanců a cvičení (salsa, samba axé, pilates, jóga...), ale myslím, že všechny spojuje právě láska k pohybu a možnost vyjádřit…

Více na profilu lektora