<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Orientální tanec ve svižném tempu

event čtvrtek 30. 05. | 17:30
60 minut

Klára Stáňová
Klára Stáňová
2 690 Kč

750

info Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat

Orientální tanec ve svižném tempu

O kurzu

Kouzlo orientálního tance ve Vás probudí krásnou, ladnou a sebevědomou ženu. Máte rádi tanec? Máte rádi svižnější hudbu? Rády byste si vytvarovaly postavu? Pak je kurz určen právě pro Vás.

Vše spojíme do úplně nové krátké choreografie. S Klárkou se při hodině rozhodně zapotíte, nezapomeňte si pití, popř. i ručník.

Kurz je určen pro tanečnice, které mají rádi pohyb a rychlejší hudbu.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Klára Stáňová

Klára Stáňová

Lekce s Klárou jsou pohodové a krásně si na nich „vyčistíte“ hlavu… a rozhodně také propotíte tričko. Procvičíte si na nich techniku, improvizaci, stínování i choreografie. Klára hodně dbá na to, aby vynikla osobnost každé tanečnice a hlavně aby na lekci byla dobrá nálada.   Motto: "A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.…

Více na profilu lektora