<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Orientální tanec: Začátečníci + Mírně pokročilí

Orientální tanec: Začátečníci + Mírně pokročilí

(OP58247, pravidelná výuka, začátek: 4. 3. 2019, konec: 24. 6. 2019)

Přijďte si prohloubit znalosti základních prvků a kombinací, ať Vám i nadále orientální tanec dělá dobře. Vše zopakujeme, kurz je tedy vhodný i pro tzv. "věčné začátečnice" a postupně vše složíme dalších do kombinací pro orientální princezny.   Lektorka s akreditací MŠMT, která v Centru Tance vede kurzy orientálního tance již od roku 2004. 

pondělí 24. 06. | 16:30
60 minut

Johanka Řezníčková
Johanka Řezníčková
2 390 Kč

150

Orientální tanec: Začátečníci + Mírně pokročilí

O kurzu

Přijďte si prohloubit znalosti základních prvků a kombinací, ať Vám i nadále orientální tanec dělá dobře. Vše zopakujeme, kurz je tedy vhodný i pro tzv. "věčné začátečnice" a postupně vše složíme dalších do kombinací pro orientální princezny.

 

Lektorka s akreditací MŠMT, která v Centru Tance vede kurzy orientálního tance již od roku 2004. 

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Na lekce se oblékněte pohodlně, doporučujeme volnou sukni, nebo legíny a přiléhavější tílko, či tričko. Obout doporučujeme měkké taneční piškoty.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Johanka Řezníčková

Johanka Řezníčková

Jako zrozenec ohnivého Berana jdu do všeho po hlavě a s pořádnou dávkou nadšení.(-: Od roku 2001 jsem tančila v několika tanečních školách a od roku 2004 učím. Ráda stále poznávám rozdílné styly výuky orientálního i jiných tanců a cvičení (salsa, samba axé, pilates, jóga...), ale myslím, že všechny spojuje právě láska k pohybu a možnost vyjádřit…

Více na profilu lektora