<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Orientální tanec pro začátečníky + DÁREK DVD

event pondělí 29. 04. | 17:00
60 minut

Karolina Štraus Idris
Karolina Štraus Idris
2 990 Kč

1 350

Orientální tanec pro začátečníky + DÁREK DVD

O kurzu

Orientální tanec od prvních krůčků.

Chcete začít a nejste si jistá? Jestli to zvládnete, jestli nejste příliš hubená anebo naopak? Moc mladá nebo málo mladá? Že necítíte rytmus? Hoďte obavy za hlavu. Začít orientální tanec s Karolinou je trefa do černého. Léta zkušeností, vedení taneční skupiny, desítky domácích i mezinárodních úspěchů na taneční scéně hovoří za vše. Ale především - stovky nadšených a spokojených klientek, které začínaly se stejnými obavami. Upozornění: na lekcích Karoliny dochází mj. k posílení bránice a obličejových svalů - lekce totiž provází častý výbuch smíchu :-)

Každá účastnice obdrží DVD orientální tanec s choreografií Egyptský pop nebo Drum solo Sahra Saidi od Kathreen Derouet jako dárek zdarma.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Karolina Štraus Idris

Karolina Štraus Idris

Měla jsem to štěstí, že mě tanec doprovází již od dětských let v Indonésii. V 9 letech mě uchvátily indonéské folklórní tance, zejména balijské. V průběhu dalších let a na vysoké škole jsem si vyzkoušela další, moderní styly tanců jako např. balet, jazz, apod., folklórní tance ale nadále zůstaly mojí životní láskou.

Více na profilu lektora