<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 26. 02. 2019
Orientální tanec pro začátečníky + DÁREK DVD

event úterý 26. 02. | 20:00
60 minut

Lucie Křehlíková
Lucie Křehlíková

2 690

Orientální tanec pro začátečníky + DÁREK DVD

O kurzu

Pronikněte do tajů kouzelného orientálního tance. Najdete v něm ženskost, smyslnost, ladnost. Orientální tanec má mnoho tváří, veselou, hravou, laškovnou ale i vážnou. Kdo jej zkusí, většinou již neodejde. Je to láska na celý život. Navíc s Lucií jste zkrátka v těch nejlepších rukou - má sice na kontě bezpočet výher v mezinárodních soutěžích, je to ale především neskutečně milý, trpělivý a profesionální ďáblík. :-)
Nejpokročilejší tanečnice u nás tančí již přes 20 let!

 

Každá účastnice obdrží DVD orientální tanec s choreografií Egyptský pop nebo Drum solo Sahra Saidi od Kathreen Derouet jako dárek zdarma.

Orientální tance

Orientální tanec je velmi starý tradiční tanec s bohatou historií tančený v arabském světě ženami i muži. Orientální tanec milují mladí i staří, štíhlí i kypří. Oblíbili si ho všichni bez rozdílu. Blahodárně působí na psychickou a fyzickou stránku tanečnice.

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Lucie Křehlíková

Lucie Křehlíková

Lucie je mladá talentovaná tanečnice z Brna. Od dětství tančila, začínala se street dance a později objevila také orientální tance, kterým se již několik let věnuje naplno. Od roku 2012 je členkou taneční skupiny Raks Sultana pod vedením Shaari a od roku 2013 také účinkuje ve velké taneční show Dreams Come True v režii Katky Derouet. V současné…

Více na profilu lektora