<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Hip hop bellydance fusion

Hip hop bellydance fusion

(OP61944, pravidelná výuka, začátek: 30. 9. 2019, konec: 17. 2. 2020)

Máte alespoň základy orientálního tance a chcete si již známé kroky a kombinace něčím okořenit? Přijďte si vyzkoušet netradiční fusion orientálního tance a street dance! Naučíme se několik základních pohybů a vytvoříme si krátkou vazbu! Přijďte se pobavit a zažít něco zcela nového! Street dance je živý, energický, free..… (pokračování níže)

pondělí 04. 11. | 20:00
60 minut

Lucie Křehlíková
Lucie Křehlíková
2 990 Kč

2 330

Hip hop bellydance fusion O kurzu

Máte alespoň základy orientálního tance a chcete si již známé kroky a kombinace něčím okořenit? Přijďte si vyzkoušet netradiční fusion orientálního tance a street dance! Naučíme se několik základních pohybů a vytvoříme si krátkou vazbu! Přijďte se pobavit a zažít něco zcela nového!

Street dance je živý, energický, free.. naproti tomu orientální tanec dokáže být svůdný, smyslný, něžný. A když se spojí do jednoho, vzniká jedinečná kořeněná fúze plná kontrastů. 

Orient fusion

Fusion, tedy v překladu fúze, vyjadřuje prolínání různých tanečních stylů. Fúzovat do sebe můžeme jakékoliv taneční styly. Vytvořit můžeme například fúzi orientálního tance a baletu, flamenca, salsy, samby či například kombinovat jazz dance s drum solem a podobně.  

Hojně se také do tohoto moderního stylu orientálního tance zapojují rekvizity:

  • závoj
  • křídla Isis
  • fan veils (hedvábné vějíře)
  • voi poi
  • péřové vějíře
  • šavle
  • ohně/svíčky apod.

Zdroj: Katka Derouet

Co s sebou?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Lucie Křehlíková

Lucie Křehlíková

Lucie je mladá talentovaná tanečnice z Brna. Od dětství tančila, začínala se street dance a později objevila také orientální tance, kterým se již několik let věnuje naplno. Od roku 2012 je členkou taneční skupiny Raks Sultana pod vedením Shaari a od roku 2013 také účinkuje ve velké taneční show Dreams Come True v režii Katky Derouet. V současné…

Více na profilu lektora