Centrum Tance logo
Začíná 21. 07. 2022
Hudba od A do Z

Hudba od A do Z

(OP65863, festival, začátek: 21. 7. 2022, konec: 21. 7. 2022)

Unikátní seminář o orientální hudbě v Praze, který je vhodný nejen pro tanečnice, ale pro všechny milovníky orientální hudby! Zahraniční host Guy Schalom poprvé v Praze! Velmi inspirativní teoreticko-praktický workshop zaměřený na hudební a taneční orientální styly. Velmi ho doporučujeme tanečnicím, které budou soutěžit v rámci… (pokračování níže)

čtvrtek 21. 07. | 18:00
120 minut

Guy Schalom
Guy Schalom

690 Kč
(28 EUR)

Hudba od A do Z O kurzu

Unikátní seminář o orientální hudbě v Praze, který je vhodný nejen pro tanečnice, ale pro všechny milovníky orientální hudby! Zahraniční host Guy Schalom poprvé v Praze! Velmi inspirativní teoreticko-praktický workshop zaměřený na hudební a taneční orientální styly. Velmi ho doporučujeme tanečnicím, které budou soutěžit v rámci Let’s Dance Prague Oriental Competition s živým hudebním doprovodem! Egyptský hudebník, kapelník a hudební producent Guy Schalom vám prozradí všechny potřebné informace pro tanec s živou hudbou. Naučíte se nejen improvizovat a reagovat na hudební změny, ale především vás naučí, jak hudebníky vést a tvořit s nimi na jevišti neopakovatelné momenty. Výuka bude názorná a snadno pochopitelná! V případě potřeby bude k dispozici pomoc s překladem do češtiny.

Don’t miss this unique oriental music workshop in Prague, which is suitable for dancers, but for all oriental music lovers as well! Guy Schalom for the very first time in Prague! Theoretical and practical workshop focused on oriental music and dance. Highly recommended for dancers interested in Let's Dance Prague Oriental Competition with the live music! Egyptian musician, bandleader and music producer Guy Schalom guides you through everything you need to know about dancing to live music. Learn not only how to improvise and respond to changes in the music but also to LEAD the musicians to create unforgettable moments on stage.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Guy Schalom

Guy Schalom

Guy Schalom je mentorem a lektorem stovek tanečnic z celého světa. Je mezinárodně uznávaný pro svoji unikátní výuku hudby a arabské kultury. Je zakladatelem LondonLive – největšího arabského hudebního festivalu v Evropě, je vedoucím programu Real Music Academy pro tanec s živou hudbou a je kapelníkem skupiny Baladi Blues Ensemble. Objevil se na…

Více na profilu lektora