Centrum Tance logo
Začíná 21. 07. 2022
Belly-dance-yoga fusion

Belly-dance-yoga fusion

(OP68498, festivaly, začátek: 21. 7. 2022, konec: 21. 7. 2022)

Naučíte se tanečně-jógovou sestavu, ve které se budou střídat prvky z orientálního tance a jógové pozice. Vše bude postavené tak, abyste protáhli a vyladili tělo i duši a v neposlední řadě vykouzlili úsměv na tváři.  Workshop je vhodný pro začínající i pokročilé tanečnice a také pro jedince jógou nepolíbené. Connection of… (pokračování níže)

čtvrtek 21. 07. | 16:00
120 minut

Karolina Štraus Idris
Karolina Štraus Idris

590 Kč
(25 EUR)

Belly-dance-yoga fusion O kurzu

Naučíte se tanečně-jógovou sestavu, ve které se budou střídat prvky z orientálního tance a jógové pozice. Vše bude postavené tak, abyste protáhli a vyladili tělo i duši a v neposlední řadě vykouzlili úsměv na tváři. 

Workshop je vhodný pro začínající i pokročilé tanečnice a také pro jedince jógou nepolíbené.

Connection of oriental dance with yoga.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Karolina Štraus Idris

Karolina Štraus Idris

Lektor s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti orientálního tance a jógy ("Věřím, že vědomý pohyb je cesta k poznání sebe sama a následně je to cesta, která vede ven.") Zakladatelka, trenérka a choreografka taneční skupiny Matahari Group (od r. 2007); s více jak 20 cenami z mezinárodních a tuzemských tanečních soutěží a festivalů patří…

Více na profilu lektora