Centrum Tance logo
Začíná 23. 07. 2022
Fan veils v akci

Fan veils v akci

(OP68521, festivaly, začátek: 23. 7. 2022, konec: 23. 7. 2022)

Na semináři se naučíme krásné, neotřelé a efektní pohyby vějířem, které využijeme v choreografii. Budeme snít, budeme řádit, ale hlavně si to pořádně užijeme. Fan veils si přineste vlastní, které máte rádi a dobře se vám s nimi pracuje.  We will learn a beautiful, unique and effective fan movements, which we will use in a… (pokračování níže)

sobota 23. 07. | 12:15
120 minut

Šárka Martináková
Šárka Martináková

590 Kč
(25 EUR)

Fan veils v akci O kurzu

Na semináři se naučíme krásné, neotřelé a efektní pohyby vějířem, které využijeme v choreografii. Budeme snít, budeme řádit, ale hlavně si to pořádně užijeme. Fan veils si přineste vlastní, které máte rádi a dobře se vám s nimi pracuje. 

We will learn a beautiful, unique and effective fan movements, which we will use in a choreography. We will dream, we will have fun, but most of all we will really enjoy it. Bring your own fan veils that you love and work well with them.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Šárka Martináková

Šárka Martináková

V Centru Tance působím již mnoho let a vyučuji orientální tanec, flirt dance. Jsem veselý člověk a čas, který strávíte na hodinách tance vám přinese spoustu radosti a smíchu. Proto neseďte doma a přijďte si užít zábavu a najít si nové přátele. Se Šárkou Martinákovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Dosažené vzdělání,…

Více na profilu lektora