Centrum Tance logo
Orientální tanec body & mind

Orientální tanec body & mind

(OP70713, pravidelný kurz, začátek: 15. 9. 2020, konec: 24. 8. 2021)

Orientální tanec body & mind. Přijďte na původní, originální a oblíbený způsob lekcí orientálního tančení s Johankou již od roku 2012! * relaxace - uvolníte mysl a protáhnete tělo velice účinným způsobem * dynamická meditace - zbavíte se stresu a zklidníte se - aktivně * tančení - na rozmanitou a převážně klidnější… (pokračování níže)

úterý 22. 06. | 17:00
90 minut

Johanka Řezníčková
Johanka Řezníčková
3 390 Kč

1 360 Kč

Orientální tanec body & mind O kurzu

Orientální tanec body & mind. Přijďte na původní, originální a oblíbený způsob lekcí orientálního tančení s Johankou již od roku 2012!

relaxace - uvolníte mysl a protáhnete tělo velice účinným způsobem

dynamická meditace - zbavíte se stresu a zklidníte se - aktivně 
tančení - na rozmanitou a převážně klidnější orientální hudbu i živé rytmy

bez choreografií
* zaměření do nitra - zjistíte, jak moc Vaše tělo uvolněné relaxací a meditací vnímáte, jak na vás působí hudba a jak uvolněně, svobodně a sebe - vědomě jste schopné se pohybovat

Lektorka s akreditacemi MŠMT, která v Centru Tance vede kurzy Orientálního tance již od roku 2004.

Orientální tanec Body & Mind

V lekcích orientálního tance body & mind budete mít možnost poznat působení rozmanité orientální hudby a rytmů na vaši duši a tělo. Čeká vás také dynamická meditace, relaxace a zaměření na ženskou energii. Tento styl orientálního tance směřuje více do vašeho nitra a jeho součástí není trénink choreografií. Díky rozdílnému přístupu k tanci je vhodný pro pokročilé tanečnice i pro začátečnice.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

 Na lekce se oblékněte pohodlně, doporučujeme volnou sukni, nebo legíny a přiléhavější tílko, či tričko. Obout doporučujeme měkké taneční piškoty. Dále si vezměte menší šátek na zavázání očí a dostatek tekutin.

Johanka Řezníčková

Johanka Řezníčková

Jako zrozenec ohnivého Berana jdu do všeho po hlavě a s pořádnou dávkou nadšení.(-: Od roku 2001 jsem tančila v několika tanečních školách a od roku 2004 učím. Ráda stále poznávám rozdílné styly výuky orientálního i jiných tanců a cvičení (salsa, samba axé, pilates, jóga...), ale myslím, že všechny spojuje právě láska k pohybu a možnost vyjádřit…

Více na profilu lektora