Centrum Tance logo
Začíná 04. 08. 2021
Orient flamenco

Orient flamenco

(OP74480, otevřená lekce, začátek: 4. 8. 2021, konec: 4. 8. 2021)

Ochutnávka orientálního flamenca pro všechny.

středa 04. 08. | 18:00
60 minut

Vendulka Pánková
Vendulka Pánková

200 Kč

Orient flamenco O kurzu

Ochutnávka orientálního flamenca pro všechny.

Orientální flamenco

Fusion, tedy v překladu fúze, vyjadřuje prolínání různých tanečních stylů. Fúzovat do sebe můžeme jakékoliv taneční styly. Vytvořit můžeme například fúzi orientálního tance a baletu, flamenca, salsy, samby či například kombinovat jazz dance s drum solem a podobně.  

Hojně se také do tohoto moderního stylu orientálního tance zapojují rekvizity. 

Orientální flamenco je spojením jemnějšího a smyslného orientálního tance s temperamentním a ohnivým flamencem. Při tanci se mohou používat rekvizity jako např. jeden nebo dva vějíře nebo široká sukně.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Vendulka Pánková

Vendulka Pánková

S Vendulkou se můžete podrobně seznámit v krátkém videomedailonku nebo ve videorozhovoru z května 2020 nebo v o něco starším klasickém rozhovoru. Jak dlouho učím?V Centru Tance učím od září 2007, ale první lektorské zkušenosti jsem nabrala již dříve při výuce na rodné Vysočině. Čím mi orientální tanec přirostl k srdci? Občas mám pocit, že už je…

Více na profilu lektora