Centrum Tance logo
Orientální tanec Body & Mind

Orientální tanec Body & Mind

(OP74887, pravidelný kurz, začátek: 14. 9. 2021, konec: 21. 12. 2021)

Orientální tanec body & mind. Přijďte na původní, originální a oblíbený způsob lekcí orientálního tančení s Johankou již od roku 2012! relaxace - uvolníte mysl a protáhnete tělo velice účinným způsobem * dynamická meditace - zbavíte se stresu a zklidníte se - aktivně * tančení - na rozmanitou a převážně klidnější orientální… (pokračování níže)

úterý 05. 10. | 17:00
60 minut

Johanka Řezníčková
Johanka Řezníčková
2 390 Kč

2 049 Kč

Orientální tanec Body & Mind O kurzu

Orientální tanec body & mind. Přijďte na původní, originální a oblíbený způsob lekcí orientálního tančení s Johankou již od roku 2012!

  • relaxace - uvolníte mysl a protáhnete tělo velice účinným způsobem
  • * dynamická meditace - zbavíte se stresu a zklidníte se - aktivně * tančení - na rozmanitou a převážně klidnější orientální hudbu i živé rytmy
  • * bez choreografií
  • * zaměření do nitra - zjistíte, jak moc Vaše tělo uvolněné relaxací a meditací vnímáte, jak na vás působí hudba a jak uvolněně, svobodně a sebe - vědomě jste schopné se pohybovat

Lektorka s akreditacemi MŠMT, která v Centru Tance vede kurzy Orientálního tance od roku 2004. Na lekce se oblékněte pohodlně, doporučujeme volnou sukni, nebo legíny a přiléhavější tílko, či tričko. Obout doporučujeme měkké taneční piškoty. Dále si vezměte menší šátek na zavázání očí a dostatek tekutin.

Orientální tanec Body & Mind

V lekcích orientálního tance body & mind budete mít možnost poznat působení rozmanité orientální hudby a rytmů na vaši duši a tělo. Čeká vás také dynamická meditace, relaxace a zaměření na ženskou energii. Tento styl orientálního tance směřuje více do vašeho nitra a jeho součástí není trénink choreografií. Díky rozdílnému přístupu k tanci je vhodný pro pokročilé tanečnice i pro začátečnice.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Johanka Řezníčková

Johanka Řezníčková

Jako zrozenec ohnivého Berana jdu do všeho po hlavě a s pořádnou dávkou nadšení.(-: Od roku 2001 jsem tančila v několika tanečních školách a od roku 2004 učím. Ráda stále poznávám rozdílné styly výuky orientálního i jiných tanců a cvičení (salsa, samba axé, pilates, jóga...), ale myslím, že všechny spojuje právě láska k pohybu a možnost vyjádřit…

Více na profilu lektora