Centrum Tance logo
Začíná 05. 02. 2022
Akcenty, shimmy, drum solo, kroky, otočky, ....

Akcenty, shimmy, drum solo, kroky, otočky, ....

(OP75601, speciál, So 5. 2. + Ne 6.1. 2022)

Tento výukový víkend s Katkou Derouet je vhodný pro orientální tanečnice i lektorky orientálního tance.   Sobota: 11:00-14:00 Moderní tanec (základní technika a principy moderního tance s ohledem na využití v orientálním tanci) 15:00-20:00 Akcenty & shimmy & drum solo (teoreticko-praktický podrobný přehled základních i… (pokračování níže)

sobota 05. 02. | 11:00
540 minut

Katka Derouet
Katka Derouet

3 900 Kč

Akcenty, shimmy, drum solo, kroky, otočky, .... O kurzu

Tento výukový víkend s Katkou Derouet je vhodný pro orientální tanečnice i lektorky orientálního tance.

 

Sobota:

11:00-14:00 Moderní tanec (základní technika a principy moderního tance s ohledem na využití v orientálním tanci)

15:00-20:00 Akcenty & shimmy & drum solo (teoreticko-praktický podrobný přehled základních i pokročilých prvků ze skupiny shimmy & akcentů, rozbor a taneční kombinace pro drum solo, tipy & triky pro výuku a osnova dle pokročilostí)

Neděle:

9:00-12:00 Orientální kroky & otočky (teoreticko-praktický podrobný přehled základních i pokročilých kroků používaných v orientálním tanci, krokové vzorce a kombinace, tipy & triky pro výuku a osnova dle pokročilostí)

13:00-16:30 Mahmoud Reda v orientálním tanci (taneční kombinace inspirované významným tanečníkem, choreografem a zakladatelem slavné Reda Troupe)

16:30-17:00 Strečink a uvolnění (jak připravit své tělo na tanec a jak ho po tanci protáhnout a zrelaxovat)

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora