Centrum Tance logo
Začíná 18. 10. 2021
Orientální tanec bez choreografií

Orientální tanec bez choreografií

(OP76081, otevřená lekce, začátek: 18. 10. 2021, konec: 18. 10. 2021)

Hodiny jsou určeny pro tanečnice, které mají už zažité základy orientálního tance a chtějí si opravdu odpočinout a vypustit z hlavy všechny starosti.  Budeme se zdokonalovat i v náročnějších prvcích a jejich kombinacích, ale hravou taneční formou na působivou muziku. Těším se na vás, milé tanečnice, ty, které se chtějí věnovat hlavně technice.

pondělí 18. 10. | 18:00
60 minut

Daniela Pardusová
Daniela Pardusová

200 Kč

Orientální tanec bez choreografií O kurzu

Hodiny jsou určeny pro tanečnice, které mají už zažité základy orientálního tance a chtějí si opravdu odpočinout a vypustit z hlavy všechny starosti. 

Budeme se zdokonalovat i v náročnějších prvcích a jejich kombinacích, ale hravou taneční formou na působivou muziku. Těším se na vás, milé tanečnice, ty, které se chtějí věnovat hlavně technice.

Orientální tanec bez choreografií

Výuka je zaměřena na správné a přesné provedení jednotlivých prvků, spojení prvků do kombinací.

Cílem lekce je rozhýbat a uvolnit celé tělo při tanci, vcítit se do hudby, zatančit si a přitom relaxovat.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Daniela Pardusová

Daniela Pardusová

Lektorka absolvovala rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT: Lektor orientálního tance Vzkaz pro klienty Chcete-li se s radostí setkávat při tanci s podobně Vámi naladěnými ženami, v příjemné atmosféře se zajímavou hudbou, přijďte na mé kurzy, semináře, víkendy a dovolené u moře s orientálním tancem. Motto: ,,Tančit životem s láskou a radostí…

Více na profilu lektora