Centrum Tance logo
Orientální tanec: začátečníci

Orientální tanec: začátečníci

(OP77058, pravidelný kurz, začátek: 18. 1. 2022, konec: 12. 4. 2022)

Orientální tanec od prvních krůčků. Smyslný, temperamentní ale i pomalý a svůdný, a především léčivý a blahodárný. Takový je jeden z nejstarších tanců po světě. Nechte se vtáhnout do do světa rytmů, bubínků i táhlých melodií. Pomalu a od začátku pronikejte do tajů žensky smysleného tance, Lektorka s akreditacemi MŠMT, která v… (pokračování níže)

úterý 25. 01. | 17:00
60 minut

Johanka Řezníčková
Johanka Řezníčková
2 790 Kč

2 576 Kč

Orientální tanec: začátečníci O kurzu

Orientální tanec od prvních krůčků. Smyslný, temperamentní ale i pomalý a svůdný, a především léčivý a blahodárný. Takový je jeden z nejstarších tanců po světě. Nechte se vtáhnout do do světa rytmů, bubínků i táhlých melodií. Pomalu a od začátku pronikejte do tajů žensky smysleného tance,

Lektorka s akreditacemi MŠMT, která v Centru Tance vede kurzy Orientálního tance od roku 2004. Na lekce se oblékněte pohodlně, doporučujeme volnou sukni, nebo legíny a přiléhavější tílko, či tričko. Obout doporučujeme měkké taneční piškoty. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Johanka Řezníčková

Johanka Řezníčková

Jako zrozenec ohnivého Berana jdu do všeho po hlavě a s pořádnou dávkou nadšení.(-: Od roku 2001 jsem tančila v několika tanečních školách a od roku 2004 učím. Ráda stále poznávám rozdílné styly výuky orientálního i jiných tanců a cvičení (salsa, samba axé, pilates, jóga...), ale myslím, že všechny spojuje právě láska k pohybu a možnost vyjádřit…

Více na profilu lektora