Centrum Tance logo
Rozkveťte s orientálním tancem pro začátečníky

Rozkveťte s orientálním tancem pro začátečníky

(OP77771, pravidelný kurz, začátek: 12. 4. 2022, konec: 28. 6. 2022)

Rozvíjej se poupátko, nejkrásnější z květů... Orientální tanec pro začátečníky plný nových podnětů a tanečních objevů! Kurz je zaměřený na základy orientálního tance, koordinaci, propojení s hudbou, výraz a prožitek. Katka je celosvětově uznávanou tanečnicí a lektorkou orientálního tance, která se výuce věnuje již více než… (pokračování níže)

úterý 24. 05. | 18:00
60 minut

Katka Derouet
Katka Derouet
2 580 Kč

1 290 Kč

Rozkveťte s orientálním tancem pro začátečníky O kurzu

Rozvíjej se poupátko, nejkrásnější z květů... Orientální tanec pro začátečníky plný nových podnětů a tanečních objevů! Kurz je zaměřený na základy orientálního tance, koordinaci, propojení s hudbou, výraz a prožitek. Katka je celosvětově uznávanou tanečnicí a lektorkou orientálního tance, která se výuce věnuje již více než dvacet let. V jejích rukách budete jako v dobrých rukách krále Miroslava. :) Těšíme se na vás! 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora