Centrum Tance logo
Začíná 23. 07. 2022
Barevné Maroko

Barevné Maroko

(OP77809, festivaly, začátek: 23. 7. 2022, konec: 23. 7. 2022)

Maroko je velmi členitá a barevná země. Barvy najdete na tradičním oblečení, na talíři i v různých stylech folklorních tanců. Během našeho workshopu se seznámíme s nejznámějšími styly marockého tance, vyzkoušíme typické prvky a vše propojíme v zábavné moderní choreografii, kterou si zamilujete. Morocco is a very interesting and… (pokračování níže)

sobota 23. 07. | 10:00
120 minut

Sahar
Sahar

690 Kč
(29 EUR)

Barevné Maroko O kurzu

Maroko je velmi členitá a barevná země. Barvy najdete na tradičním oblečení, na talíři i v různých stylech folklorních tanců. Během našeho workshopu se seznámíme s nejznámějšími styly marockého tance, vyzkoušíme typické prvky a vše propojíme v zábavné moderní choreografii, kterou si zamilujete.

Morocco is a very interesting and colorful country. You will find colors on traditional clothes, on a plate and in various styles of folk dances. During our workshop, we will meet the most famous styles of Moroccan dance, try out the typical elements and connect everything in a fun modern choreography that you will fall in love with.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Sahar

Sahar

Dana Sahar se orientálnímu tanci věnuje již 22 let. Maroko je její veliká láska a protože Maroko reprezentuje tancem od Japonska po Kanadu, obdržela v roce 2017 Cenu Marockého království za kulturu.

Více na profilu lektora