Centrum Tance logo
Začíná 23. 07. 2022
Šťavnatá choreografie z Káhiry

Šťavnatá choreografie z Káhiry

(OP77813, festivaly, začátek: 23. 7. 2022, konec: 23. 7. 2022)

Šťavnatá choreografie z Káhiry/Juicy Cairo choreo  (Středně pokročilí/Intermediate) Sledujete aktuální káhirskou scénu? Za poslední roky se hodně proměnila. Populární hudba mezi egypťany není už tolik naše milovaná klasika, ale moderní skladby popu a mahraganat. Nepotřebujete na ně ale tančit hiphop v džínách, jde to s celou… (pokračování níže)

sobota 23. 07. | 16:45
120 minut

Sheyla
Sheyla

690 Kč
(29 EUR)

Šťavnatá choreografie z Káhiry O kurzu

Šťavnatá choreografie z Káhiry/Juicy Cairo choreo  (Středně pokročilí/Intermediate)

Sledujete aktuální káhirskou scénu? Za poslední roky se hodně proměnila. Populární hudba mezi egypťany není už tolik naše milovaná klasika, ale moderní skladby popu a mahraganat. Nepotřebujete na ně ale tančit hiphop v džínách, jde to s celou krásou orientálního tance. Přijďte se přesvědčit! Tančit budeme na aktuální hit z Káhiry, nebudeme šetřit na technice - rozmanitostí, ale ani náročností.

Are you watching the current Cairo scene? It has changed a lot in recent years. Popular music among the Egyptians is no longer so much our beloved classics, there are modern pop songs and mahraganat. But you don't need to dance hip-hop on them, it goes with all the beauty of oriental dance. Come and see for yourself! We will dance to the current hit from Cairo, we will use a various techniques and dance levels.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Sheyla

Sheyla

Sheyla je profesionální tanečnice a lektorka z Brna, kde působí již od roku 2006. Během své taneční kariéry a pobytu v zahraničí vyučovala a vystupovala i v zemích jako je Rakousko, Slovensko, Indie, Německo, Švýcarsko, JAR a další. V současné době vyučuje pravidelné kurzy v Brně a semináře po celé ČR i zahraničí. Orientálnímu (břišnímu) tanci se…

Více na profilu lektora