Centrum Tance logo
Hedvábné vějíře

Hedvábné vějíře

(OP78006, pravidelný kurz, začátek: 1. 8. 2022, konec: 15. 8. 2022)

Lekce plné pohodového letního tančení.  Kurz bude zaměřen na důkladné procvičení a zopakování základních prvků orientálního tance, budeme více drilovat a pilovat techniku a spojovat vše do kratších kombinací s pohybem po prostoru.  Zaměříme se hlavně na vertikální kroužky, shimmy a twist, správný taneční postoj, držení těla a… (pokračování níže)

pondělí 15. 08. | 20:00
60 minut

Helenka Trnková
Helenka Trnková
650 Kč

217 Kč


Prodej jednotlivých lekcí BETA

Hedvábné vějíře O kurzu

Lekce plné pohodového letního tančení. 

Kurz bude zaměřen na důkladné procvičení a zopakování základních prvků orientálního tance, budeme více drilovat a pilovat techniku a spojovat vše do kratších kombinací s pohybem po prostoru.  Zaměříme se hlavně na vertikální kroužky, shimmy a twist, správný taneční postoj, držení těla a ladné pohyby rukou a vyzkoušíme také tanec s hedvábnými vějíři. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Helenka Trnková

Helenka Trnková

Lektorka absolvovala rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT: Lektor orientálního tance Jak vedu lekce orientálního tance? Každá má hodina začíná zahřátím a důkladným protažení celého těla. Dbám na to, aby si na mých kurzech a seminářích všichni dobře osvojili taneční základy, co nejlépe zvládli probírané prvky, které pak spojuji do různých…

Více na profilu lektora