Centrum Tance logo
Kouzlo orientálního tance

Kouzlo orientálního tance

(OP78121, pravidelný kurz, začátek: 15. 9. 2022, konec: 9. 2. 2023)

Kouzlo orientálního tance v kombinaci s Klárou ve Vás probudí krásnou, ladnou, sebevědomou a usměvavou ženu. A taková bude i nová jednoduchá choreografie se závojem na krásnou pomalou hudbu. Klára v lekcích dbá na to, aby taneční variace nebyly moc náročné, abyste si tanec opravdu užili, vyčistili hlavu, naučili něco nového, aby… (pokračování níže)

čtvrtek 06. 10. | 17:30
60 minut

Klára Stáňová
Klára Stáňová
4 595 Kč

3 939 Kč

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Kouzlo orientálního tance O kurzu

Kouzlo orientálního tance v kombinaci s Klárou ve Vás probudí krásnou, ladnou, sebevědomou a usměvavou ženu. A taková bude i nová jednoduchá choreografie se závojem na krásnou pomalou hudbu. Klára v lekcích dbá na to, aby taneční variace nebyly moc náročné, abyste si tanec opravdu užili, vyčistili hlavu, naučili něco nového, aby hrála příjemná (někdy rychlejší ;-)) hudba a aby nebylo moc té nudné teorie a techniky (i když bez ní to samozřejmě nejde). Kurz je vhodný pro všechny, kdo mají zvládnuté základní prvky (kroužky a osmičky horizontální/vertikální, velbloud, koník, různé druhy shimmy a akcenty boky, drop kick).

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie. Nicméně vždy se probírá jen část variací a lze tedy bez problémů absolvovat i jednotlivé lekce.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Klára Stáňová

Klára Stáňová

Lekce s Klárou jsou pohodové a krásně si na nich „vyčistíte“ hlavu… a rozhodně také propotíte tričko. Procvičíte si na nich techniku, improvizaci, stínování i choreografie. Klára hodně dbá na to, aby vynikla osobnost každé tanečnice a hlavně aby na lekci byla dobrá nálada.   Motto: "A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.…

Více na profilu lektora