Centrum Tance logo
Oriental Drill (nejen pro Matahari Group)

Oriental Drill (nejen pro Matahari Group)

(OP78159, otevřený kurz, začátek: 15. 9. 2022, konec: 9. 2. 2023)

Nejste členka skupiny Matahari group, ale jste pokročilá tanečnice a ráda byste tančila spolu s věhlasnými tanečnicemi skupiny skupiny, která má za svých 15 let existence dlouho řadu výher a ocenění? jste členka skupiny Matahari Group, ale ráda byste vypilovala styl a vyšperkovala svůj tanec k dokonalosti? Všechny členky… (pokračování níže)

čtvrtek 06. 10. | 19:00
60 minut

Karolina Štraus Idris
Karolina Štraus Idris
4 595 Kč

3 939 Kč

Oriental Drill (nejen pro Matahari Group) O kurzu
  • Nejste členka skupiny Matahari group, ale jste pokročilá tanečnice a ráda byste tančila spolu s věhlasnými tanečnicemi skupiny skupiny, která má za svých 15 let existence dlouho řadu výher a ocenění?
  • jste členka skupiny Matahari Group, ale ráda byste vypilovala styl a vyšperkovala svůj tanec k dokonalosti? Všechny členky skupiny Matahari Group mají na tento kurz slevu!

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Karolina Štraus Idris

Karolina Štraus Idris

Lektor s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti orientálního tance a jógy ("Věřím, že vědomý pohyb je cesta k poznání sebe sama a následně je to cesta, která vede ven.") Zakladatelka, trenérka a choreografka taneční skupiny Matahari Group (od r. 2007); s více jak 20 cenami z mezinárodních a tuzemských tanečních soutěží a festivalů patří…

Více na profilu lektora