Centrum Tance logo
Začíná 06. 09. 2022
Orientální tanec pro seniory

Orientální tanec pro seniory

(OP78717, otevřená lekce, začátek: 6. 9. 2022, konec: 6. 9. 2022)

Lekce a následný kurz probíhají ve svižnějším tempu a je zaměřený především na tanec, prožitek z něj, výuku nových kombinací, krokových variací, jejich zapojování do tance, pilování techniky a nových choreografií.  Především se ale budeme soustředit na to, abychom si lekce užily, prvky prováděly správně, protáhly celé tělo a… (pokračování níže)

úterý 06. 09. | 12:05
60 minut

Vendulka Pánková
Vendulka Pánková

190 Kč


Prodej jednotlivých lekcí BETA

Orientální tanec pro seniory O kurzu

Lekce a následný kurz probíhají ve svižnějším tempu a je zaměřený především na tanec, prožitek z něj, výuku nových kombinací, krokových variací, jejich zapojování do tance, pilování techniky a nových choreografií. 

Především se ale budeme soustředit na to, abychom si lekce užily, prvky prováděly správně, protáhly celé tělo a vykouzlily si úsměv na tváři! 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Vendulka Pánková

Vendulka Pánková

S Vendulkou se můžete podrobně seznámit v krátkém videomedailonku nebo ve videorozhovoru z května 2020 nebo v o něco starším klasickém rozhovoru. Jak dlouho učím?V Centru Tance učím od září 2007, ale první lektorské zkušenosti jsem nabrala již dříve při výuce na rodné Vysočině. Čím mi orientální tanec přirostl k srdci? Občas mám pocit, že už je…

Více na profilu lektora