Centrum Tance logo
Začíná 21. 10. 2020
Pop Pilates

Pop Pilates

(PB71912, pravidelný kurz, začátek: 21. 10. 2020, konec: 10. 2. 2021)

Cvičení by nemělo být utrpením, ale měli byste si ho užít. Cílem lekce POP pilates je, aby všichni cvičili s radostí a pro zábavu. Uvidíte,  že to jde.   POP Pilates vychází z klasického Pilates. Využívá cviky z pilates a jógy. POP Pilates má ale choreografii, která se cvičí do rytmu hudby. Při cvičení to pak vypadá jako… (pokračování níže)

středa 21. 10. | 20:00
60 minut

Petra Kachyňová
Petra Kachyňová

1 990 Kč

Pop Pilates O kurzu

Pop Pilates

Cvičení by nemělo být utrpením, ale měli byste si ho užít. Cílem lekce POP pilates je, aby všichni cvičili s radostí a pro zábavu. Uvidíte,  že to jde.

 

POP Pilates vychází z klasického Pilates. Využívá cviky z pilates a jógy. POP Pilates má ale choreografii, která se cvičí do rytmu hudby. Při cvičení to pak vypadá jako „TANEC NA PODLOŽCE“.

Při cvičení si zocelíte břišní svaly i zbytek těla. Všechny cviky je možné přizpůsobit pro všechny úrovně obtížnosti. Jsou vždy nabídnuty různé možnosti cviku, a tak si můžete vybrat vlastní obtížnost.

Pro cvičení nejsou potřeba žádné pomůcky, jen podložka a dobrá nálada. Cvičí se buď na boso nebo v botách. Boty ale nejsou nutné.

POP Pilates vytvořila v roce 2009 Cassey Ho. Nejdříve styl vyučovala ve svých lekcích, ale později začala nahrávat videa na Youtube na kanál Blogilates. A díky velkému úspěchu na Youtube vytvořila formát pro živé lekce.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Lze cvičit bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlepší jsou prstové). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Petra Kachyňová

Petra Kachyňová

Věřím, že cvičení by mělo člověka bavit jinak se k němu nebude vracet. To pro mě platí právě s POP Pilates, kdy mi celá hodina uteče a je mi líto, že končí. Není to jediné cvičení, které mě baví, ale je to jediné, které dělám vyloženě pro zábavu. Cvičení by nemělo být utrpením, ale měli byste si ho užít. Mým cílem je, aby na mých hodinách všichni…

Více na profilu lektora