Centrum Tance logo
PortDeBras

PortDeBras

(PDBP70771, pravidelný kurz, Úterý 18:30-19:30)

Milé účastnice z kurzu PortDeBras, nastává dlouho očekávaný návrat do sálů Centra Tance. Zveme vás zpět.  PortDeBras s Evičkou Severin Šporcovou Úterý 1. 6. 18:00-19:00 sál Politických vězňů 8, Praha 1 Úterý 8. 6., 15. 6., 22. 6., 29. 6. 18:30-19:30 sál Politických vězňů 8, Praha 1 Těšíme se na vás. Před příchodem si… (pokračování níže)

úterý 22. 06. | 18:30
60 minut

Eva Severin Šporcová
Eva Severin Šporcová
3 390 Kč

340 Kč

Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat
PortDeBras O kurzu

Milé účastnice z kurzu PortDeBras,

nastává dlouho očekávaný návrat do sálů Centra Tance. Zveme vás zpět. 

PortDeBras s Evičkou Severin Šporcovou

  • Úterý 1. 6. 18:00-19:00 sál Politických vězňů 8, Praha 1
  • Úterý 8. 6., 15. 6., 22. 6., 29. 6. 18:30-19:30 sál Politických vězňů 8, Praha 1

Těšíme se na vás. Před příchodem si ještě přečtěte informace o nutnosti testování níže.
(oficiální dokument "Mimořádné opatření vlády..", aktualizace 24. 5. Mimořádné opatření očkování)

PortDeBras

PortDeBras je originální cvičební aerobní program, který vás bude bavit. Spojuje prvky moderního tance a baletu s principy posturálního a balančního tréninku. Zakladatelem tohoto nového fitness fenoménu je Julia Papi. 

Plynulá sestava cviků harmonicky posiluje a protahuje svaly celého těla, mobilizuje páteř a zlepšuje pohyblivost kloubů. Velký důraz se klade na správné postavení a zapojení hlubokých svalů centra těla. Výsledkem je přirozeně ladný a zdravý pohyb.

PortDeBras zvyšuje flexibilitu, sílu i rychlost, díky aerobnímu charakteru se při něm spalují kalorie, ale jeho největším přínosem je radost z pohybu. Netradiční hudba ve stylu Chill Out a Ethnic Ambients dotváří specifickou atmosféru lekce. Taneční pohyby rozvíjejí koordinaci a kontrolu a zároveň nechají zapomenout na každodenní starosti. PortDeBras zvládne každý, nevyžaduje žádnou předchozí taneční nebo pohybovou průpravu.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty. Kdo nechce tančit bosky nebo v ponožkách, může zvolit měkké taneční boty jazzovky nebo piškoty. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou - budeme se hodně pohybovat.

Eva Severin Šporcová

Eva Severin Šporcová

S Evčou Severin Šporcovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Tanec vyučuji od roku 2001. Baví mě se neustále vzdělávat a získané vědomosti a dovednosti ráda předávám dál. Těším se z každé své lekce, mé povolání je zároveň mým koníčkem.  Nejvíce mě ovlivnily karibské tance a do popředí mého zájmu se dostal také tanec a cvičení…

Více na profilu lektora