Centrum Tance logo
PortDeBras

PortDeBras

(PDBP71187, pravidelný kurz, Čtvrtek 17:00-18:00 )

Milé účastnice z kurzu PortDeBras, nastává dlouho očekávaný návrat do sálů Centra Tance. Zveme vás zpět.  PortDeBras s Veronikou Cieslarovou Čtvrtek 3. 6., 10. 6., 17. 6., 24. 6. a 1. 7. 17:00-18:00 sál Politických vězňů 8, Praha 1 Lekci 10. 6. povede lektorka Květa Hofnerová. Těšíme se na vás. Před příchodem si ještě… (pokračování níže)

čtvrtek 24. 06. | 17:00
60 minut

Veronika Cieslarová Květa Hofnerová
Veronika Cieslarová, Květa Hofnerová
3 390 Kč

340 Kč

PortDeBras O kurzu

Milé účastnice z kurzu PortDeBras,

nastává dlouho očekávaný návrat do sálů Centra Tance. Zveme vás zpět. 

PortDeBras s Veronikou Cieslarovou

  • Čtvrtek 3. 6., 10. 6., 17. 6., 24. 6. a 1. 7. 17:00-18:00 sál Politických vězňů 8, Praha 1
  • Lekci 10. 6. povede lektorka Květa Hofnerová.

Těšíme se na vás. Před příchodem si ještě přečtěte informace o nutnosti testování níže.
(oficiální dokument "Mimořádné opatření vlády..", aktualizace 24. 5. Mimořádné opatření očkování)

 

V kurzu si vyzkoušíme PortDeBras ve všech jeho podobách. Lekce klidnější zaměřené na techniku (principy zdravého pohybu především z Pilates), lekce tanečnějšího charakteru s krásnými choreografiemi do prostoru, lekce zaměřené na posílení a strečink PortDeBras na podložce a také lekce silovější charakteru s využitím elastického dlouhého therabandu. Všechny pak bude spojovat plynulý pohyb - flow, protažení a posílení celého těla a v neposlední řadě radost z pohybu na příjemnou hudbu.

PortDeBras

PortDeBras je originální cvičební aerobní program, který vás bude bavit. Spojuje prvky moderního tance a baletu s principy posturálního a balančního tréninku. Zakladatelem tohoto nového fitness fenoménu je Julia Papi. 

Plynulá sestava cviků harmonicky posiluje a protahuje svaly celého těla, mobilizuje páteř a zlepšuje pohyblivost kloubů. Velký důraz se klade na správné postavení a zapojení hlubokých svalů centra těla. Výsledkem je přirozeně ladný a zdravý pohyb.

PortDeBras zvyšuje flexibilitu, sílu i rychlost, díky aerobnímu charakteru se při něm spalují kalorie, ale jeho největším přínosem je radost z pohybu. Netradiční hudba ve stylu Chill Out a Ethnic Ambients dotváří specifickou atmosféru lekce. Taneční pohyby rozvíjejí koordinaci a kontrolu a zároveň nechají zapomenout na každodenní starosti. PortDeBras zvládne každý, nevyžaduje žádnou předchozí taneční nebo pohybovou průpravu.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty. Kdo nechce tančit bosky nebo v ponožkách, může zvolit měkké taneční boty jazzovky nebo piškoty. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou - budeme se hodně pohybovat.

Veronika Cieslarová

Veronika Cieslarová

maminka půlročního dítka aktivní člověk, který se neumí nudit sportovní nadšenec, který chvíli neposedí lektor, kterému PILATES a TANEC změnil vše...stal se největším koníčkem..prací...změnil přístup ke svému tělu...lektorsky posunul do jiných rovin...stal se nutností, závislostí a láskou CERTIFIKÁTY A VZDĚLÁNÍ PORTDEBRAS instruktor …

Více na profilu lektora
Květa Hofnerová

Květa Hofnerová

Tanci se věnuje od r. 1997, kdy začala navštěvovat taneční obor při ZUŠ Litvínov. V r. 1999 se stala členkou taneční skupiny Křeč ZUŠ Litvínov – skupina se účastnila mnoha soutěží a pravidelně postupovala z regionálních kol na Mistrovství České republiky.  Od r. 2008 do r. 2010 byla součástí taneční skupiny Cramps Dance, o.s., kterou tvořili…

Více na profilu lektora