<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 22. 01. 2019
Piloxing

event úterý 22. 01. | 16:00
60 minut

Nicola Šulcová
Nicola Šulcová

120

Piloxing

Piloxing

PILOXING spojuje sílu, rychlost a mrštnost boxu s krásou tvarování a pružností Pilates. Navíc PILOXING přináší ještě zábavu a sexy taneční pohyby, které podtrhují osobnost.

PILOXING zahrnuje jedinečným způsobem pohyby Pilates a boxu v intervalovém tréninku, který útočí na vaše tuky, tvaruje svaly a soustřeďuje se na váš ,,CORE“ – anglicky jádro. Zaručuje, že pomocí stanoveného formátu hodiny, který je zároveň ZÁBAVOU I VÝZVOU, vaše tělo získá požadovaný tvar.

PILOXING je „duchovní dítě“ švédské tanečnice a trenérky celebrit – Vivecy Jensen a výsledkem jejího snažení o fyzické a duševní posílení žen díky fitness. Základem PILOXINGU je fakt, že ženský princip je plný energie a slouží ženám k tomu, aby získaly elegantní, sexy a silný pocit ze sebe samých.

Kromě pohybů z Pilates a boxu, zahrnují cviky používání rukaviček, které navíc ve spojení se cvičením posilují paže a maximalizují správnou funkci kardiovaskulárního systému.

Co můžete očekávat od PILOXING lekce?
- 60 minut intervalového tréninku
- velký přísun energie
- kompletně prohýbete tělo
- propocené oblečení
- odplavené toxiny + stres a postupně i spoustu kilogramů
- fofr
- spoustu nových kroků

Co s sebou?

CVIČÍME "NA BOSO" pro lepší stabilitu těla.

  • pohodlné sportovní oblečení (např. legíny a tílko)
  • pití
  • ručník
  • trpělivost
  • PILOXING rukavice (lze se doptat a zakoupit u lektorky)

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nicola Šulcová

Nicola Šulcová

Jsem studentkou veteriny a ráda se ve volném čase věnuji fitness aktivitám a to již spoustu let. Ke cvičení jsem se dostala přibližně ve 14 letech přes tanec. Začínala jsem street dancem, postupně jsem se ale nakonec dostala spíše k fitness stylům jako je zumba, HIIT, deepwork apod. Mou největší láskou se ale stal PILOXING, který mě okouzlil svou…

Více na profilu lektora