Centrum Tance logo
Začíná 02. 03. 2022
PlLOXING®SSP

PlLOXING®SSP

(PLXP77270, otevřená lekce, začátek: 2. 3. 2022, konec: 2. 3. 2022)

Toto cvičení se cvičí s hudbou a kloubí v sobě box, pilates a tanec. Jedná se o vysoce účinné a intenzivní kardio fitness cvičení, propojující pilates, box a taneční pohyby, které udržují vaši tepovou frekvenci na vysoké úrovni. Mnoho lidí říká, že je cvičení nadchlo, a že jim dalo impuls pro další pokračování nejen pro jeho… (pokračování níže)

středa 02. 03. | 17:30
60 minut

Jiří Vébr
Jiří Vébr

240 Kč

PlLOXING®SSP O kurzu

Toto cvičení se cvičí s hudbou a kloubí v sobě box, pilates a tanec. Jedná se o vysoce účinné a intenzivní kardio fitness cvičení, propojující pilates, box a taneční pohyby, které udržují vaši tepovou frekvenci na vysoké úrovni. Mnoho lidí říká, že je cvičení nadchlo, a že jim dalo impuls pro další pokračování nejen pro jeho fyzickou náročnost, ale taky kvůli tomu, že je cvičení zábavné.
V tomto tréninku se rychle přechází mezi třemi naprosto odlišnými disciplínami, což udržuje tělo v neklidu a mysl vzrušenou. Cvičení PILOXING SSP se cvičí naboso nebo v obuvi.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

CVIČÍME "NA BOSO" pro lepší stabilitu těla.

  • pohodlné sportovní oblečení (např. legíny a tílko)
  • pití
  • ručník
  • trpělivost
  • PILOXING rukavice (lze se doptat a zakoupit u lektorky)
Jiří Vébr

Jiří Vébr

Aktivním sportovcem jsem od roku 1980, kdy jsem postupně prošel sportovní přípravou v několika sportech (fotbal, požární sport, judo, orientační běh, parašutistický sport, volejbal). Postupem času jsem zůstal u orientačních sportů a od svých 30 let jsem se začal zaměřovat také na trenérskou činnost. Od roku 2008 jsem licencovaný a certifikovaný…

Více na profilu lektora