Centrum Tance logo
Začíná 07. 09. 2022
PILOXING® Knockout plus

PILOXING® Knockout plus

(PLXP78921, otevřená lekce, začátek: 7. 9. 2022, konec: 7. 9. 2022)

Trénink PILOXING® Knockout plus (mrkněte na video) je kondiční, funkční a plyometrický trénink (tělo je využíváno jako zátěž pro odrazy a skoky). Cvičí se na podlaze, ve stoje a ve vzduchu. Jedná se o trénink, který pomáhá posouvat vaše tělo na vyšší úroveň jeho schopností. Nezáleží na tom, zda jste na počátku na malé úrovni… (pokračování níže)

středa 07. 09. | 17:00
60 minut

Jiří Vébr
Jiří Vébr

190 Kč

PILOXING® Knockout plus O kurzu

Trénink PILOXING® Knockout plus (mrkněte na video) je kondiční, funkční a plyometrický trénink (tělo je využíváno jako zátěž pro odrazy a skoky). Cvičí se na podlaze, ve stoje a ve vzduchu. Jedná se o trénink, který pomáhá posouvat vaše tělo na vyšší úroveň jeho schopností. Nezáleží na tom, zda jste na počátku na malé úrovni trénovanosti, protože se časem s tímto tréninkem určitě zvýší. Je to cvičení, které vás posune z bodu, kde jste nyní, do bodu kam se chcete posunout.

BENEFITY

Plyometrie: Není podstatná statická síla (tedy např. kolik kilogramů vytlačím na benčpres), ale dynamická síla a zejména uvedená síla výbušná. Z biologického hlediska jde o rozvoj tzv. "rychlých svalových vláken". Z hlediska historického je to tréninková metoda vyvinutá v bývalém Sovětském svazu, dlouhou dobu nedoceněná a teprve odnedávna používaná v celosvětovém měřítku.

Plyometrie má, dle vědeckých výzkumů, obrovské výhody:

Jestliže chcete něčeho ve svém sportu dosáhnout, pak byste měli zlepšovat svou rychlost a rychlou sílu (power). Plyometrie je typ cvičení, který využívá explozivních pohybů k budování svalové síly. Jakékoli druhy výskoků jsou proto považovány za plyometrické cvičení, protože při nich dochází k protažení a zkrácení svalů kvadricepsů.

1) Budete rozvíjet vytrvalost, díky kondičnímu cvičení, které je základem každého sportovního tréninku.

2) Zvýšíte pružnost a stabilitu svalů prostřednictvím funkčního tréninku, který zlepšuje držení těla a snižuje bolest a riziko poranění těla.

3) Budete budovat silné a pevné svaly, včetně nejdůležitějšího svalu v lidském těle, kterým je vaše srdce.

Jedná se o trénink s přínosy pro celé tělo.

Nejsou stanoveny žádné limity. Záleží jen na vás, kam až se chcete dostat.

 

PILOXING® Knockout plus se cvičí ve sportovní obuvi.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

- pevnou obuv!
- pohodlné sportovní oblečení (např. legíny a tílko)
- pití 
- ručník
- PILOXING rukavice (lze se doptat a zakoupit u lektora)

Jiří Vébr

Jiří Vébr

Aktivním sportovcem jsem od roku 1980, kdy jsem postupně prošel sportovní přípravou v několika sportech (fotbal, požární sport, judo, orientační běh, parašutistický sport, volejbal). Postupem času jsem zůstal u orientačních sportů a od svých 30 let jsem se začal zaměřovat také na trenérskou činnost. Od roku 2008 jsem licencovaný a certifikovaný…

Více na profilu lektora