Centrum Tance logo
Začíná 11. 08. 2022
PlLOXING®

PlLOXING®

(PLXP78963, otevřená lekce, začátek: 11. 8. 2022, konec: 11. 8. 2022)

První program, který PILOXING® nabídl a stále nejoblíbenější díky své průlomové a jedinečné kombinaci propojující pilates, posilování boxu a tanečních pohybů, které udržují vaši tepovou frekvenci na vysoké úrovni. Mnoho lidí říká, že je tento trénink nadchl, a že jim dal impuls pro další pokračování v tréninku nejen pro fyzickou… (pokračování níže)

čtvrtek 11. 08. | 18:00
60 minut

Jiří Vébr
Jiří Vébr

250 Kč

PlLOXING® O kurzu

První program, který PILOXING® nabídl a stále nejoblíbenější díky své průlomové a jedinečné kombinaci propojující pilates, posilování boxu a tanečních pohybů, které udržují vaši tepovou frekvenci na vysoké úrovni. Mnoho lidí říká, že je tento trénink nadchl, a že jim dal impuls pro další pokračování v tréninku nejen pro fyzickou náročnost, ale taky kvůli tomu, že tento trénink je i zábavný. V tomto tréninku se rychle přechází mezi třemi naprosto odlišnými disciplínami, což udržuje tělo v neklidu, mysl vzrušenou. Je to cvičení, při kterém se člověk necítí, jako by pracoval, když ho dělá, i když pocítí vliv tréninku určitě následující den. 

Mrkněte na video.

BENEFITY

Díky vloženému cvičení pilates začnete pozorovat silnější, flexibilnější svaly, a lepší koordinaci při používání svalů. Cvičení v podobě boxu vám poskytne silnější a silnější paže, ramena, záda, a duševní pohodu, která přichází s vědomím pocitu zlepšování vaší fyzické kondice. Další složkou cvičení je tanec, který produkuje ve vašem těle endorfiny vytvářející štěstí, a váš metabolismus se tak zrychluje. Při tomto tréninku spaluje tělo velké množství kalorií. 

PILOXING® SSP se cvičí na boso. (Je možno cvičit i ve sportovní obuvi)

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

CVIČÍME "NA BOSO" pro lepší stabilitu těla.

  • pohodlné sportovní oblečení (např. legíny a tílko)
  • pití
  • ručník
  • trpělivost
  • PILOXING rukavice (lze se doptat a zakoupit u lektorky)
Jiří Vébr

Jiří Vébr

Aktivním sportovcem jsem od roku 1980, kdy jsem postupně prošel sportovní přípravou v několika sportech (fotbal, požární sport, judo, orientační běh, parašutistický sport, volejbal). Postupem času jsem zůstal u orientačních sportů a od svých 30 let jsem se začal zaměřovat také na trenérskou činnost. Od roku 2008 jsem licencovaný a certifikovaný…

Více na profilu lektora