<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
BOSU fitness

Janetta
Janetta

150

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

BOSU fitness

O kurzu

BOSU fitness

BOSU FITNESS je vytrvalostní cvičení při hudbě v rozmezí 126 – 134 BPM zaměřené na zlepšení kardiovaskulární (oběhové) činnosti a také na posílení vašeho centra – core (síly). Nejen že spálíte přebytečné kalorie, ale také celkově zpevníte svou postavu. BOSU fitness přispívá k celkovému držení těla, posílení pánevního dna a odstranění svalových dysbalancí.

BOSU cvičení je velmi oblíbený systém cvičení určený pro zpevnění svalů celého těla. Základem BOSU cvičení je speciálně vyvinutá nafukovací kopule, kterou používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou. BOSU ® Balance Trainer je určen pro různé druhy balančních, rehabilitačních, relaxačních a posilovacích cvičení. BOSU® Balance Trainer má svůj původ v rehabilitaci. Díky širokému rozsahu použití může BOSU cvičení používat osoba jakékoli věkové kategorie od amatérů až po vrcholové sportovce.

Hodiny mohou být rozdělené pro pokročilé i pro začátečníky. Při správném výběru cviků v podstatě nemusí být žádné omezení.

Koncept lekce: zahřatí BOSU cardio (rychlejší část) dále se střídá hlavně BOSU strenght (posilovaní) a BOSU core (to se používá v Bosu-Pilates). Převážně se jedná o posilovací fitness hodinu.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny a sportovní sálové tenisky se světlou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě.

Z hygienických důvodů, pro vaše větší pohodlí a bezpečnost si na lekce vezměte ručník. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. Pot má totiž tu nepěknou vlastnost, že díky němu pak klouže podlaha i pomůcky, které při cvičení používáte.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Janetta

Janetta

Učím se a učím lidi kolem sebe zdravě se protáhnout, posílit a zpevnit celé tělo. Jsem temperamentní, a proto jsou mé lekce dynamické. Každou lekci si pečlivě připravím s ohledem na pokročilost skupiny. Stovky klientů si již ověřily, že nejtěžší cviky povětšinou bývají právě ty, které tak na první pohled nevypadají. Mým cílem je vysvětlit správné…

Více na profilu lektora