<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 27. 12. 2018
Bosu combi

event čtvrtek 27. 12. | 17:00
60 minut

Kateřina Vopěnková
Kateřina Vopěnková

180

Bosu combi

O kurzu

BOSU combi aneb ZAPOTIT, POSÍLIT, PROTÁHNOUT!
BOSU je vynikající cvičební pomůcka, která umožňuje v jedné lekci intenzivně spalovat kalorie a zároveň posilovat hluboké vnitřní svaly potřebné ke správnému držení těla. 

V první části lekce se nejprve zahřejeme trochou poskakování na BOSU v krátké kombinaci a spálíme nějakou tu kalorii, druhá část lekce je věnována posilovacím cvikům a protažení. Lekce je vhodná i pro klienty po úrazech, fyzickou náročnost lze upravit dle individuálních možností každého!

Pilates cardio

Pilates cardio představuje svižnější variantu klasického pilates, lekce jsou fyzicky trochu více náročné. Cvičení je zaměřené na hluboké svaly a stabilizační systém. Posiluje se však komplexně celé tělo a stejně tak se i protahuje. Pilates cardio je navíc zaměřené také na pálení kalorií a je tedy ideální pro formování postavy. Na lekcích se využívají různé pomůcky vhodné pro pilates jako např. overbally, fitbally, rollery, bosu nebo magic circle. Použití pomůcek představuje zpestření lekce, ale také skvělý způsob, jak si lépe uvědomit, které svaly zrovna zabírají a které odpočívají.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny a sportovní sálové tenisky se světlou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Kateřina Vopěnková

Kateřina Vopěnková

Fyzioterapeutka, tanečnice, lektorka Tanci a cvičení se věnuji od svých 9 let a zájem o pohyb mě dovedl až ke studiu fyzioterapie (FTVS UK 2013-2016). Nyní pracuji jako fyzioterapeutka v rehabilitační klinice Monáda a jako lektorka cvičení v Centru tance. Ve svých lekcích kladu důraz na zdravý způsob pohybu, snažím se o to, abyste si z lekce…

Více na profilu lektora