Centrum Tance
Individuální lekce

Individuální lekce

(PP65630, individualní lekce, začátek: 13. 2. 2020, konec: 18. 6. 2020)

Dosáhněte maximálního efektu při cvičení. Poslouchejte své tělo a ono Vám za to poděkuje. Individuální lekce si lze rezervovat přes systém permamentek. Cena 1 lekce je 990 Kč. Pro více lekcí využijte zvýhodněné PERMANENTKY.

čtvrtek 05. 03. | 17:00
60 minut

Štěpán Kunstýř
Štěpán Kunstýř

0

Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat

Individuální lekce O kurzu

Dosáhněte maximálního efektu při cvičení.

Poslouchejte své tělo a ono Vám za to poděkuje.

Individuální lekce si lze rezervovat přes systém permamentek.

Cena 1 lekce je 990 Kč. Pro více lekcí využijte zvýhodněné PERMANENTKY.

Pilates na strojích

Cvičení pilates na speciálních strojích napomáhá zintenzivnit či oživit běžné lekce pilates. Cvičení na strojích může sloužit jako forma rehabilitačního cvičení.

Dále je možné na strojích provozovat kardio cvičení při minimálním zatížení kloubů. Jde o aktivitu vhodou jako doplněk k dalším sportům či tanci. Díky speciální konstrukci jednotlivých strojů je možné efektivně posilovat různé svalové skupiny či protahovat zkrácené svaly. Vše záleží na domluvě speciálně vyškoleného lektora s klientem - cvičení může být jemné, rehabilitační, nebo naopak kondiční.

Lekce na strojích probíhají individuálně nebo v malých skupinkách, což zaručuje důkladnou péči lektora po celý čas lekce. 

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Lze cvičit bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlepší jsou prstové). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Štěpán Kunstýř

Štěpán Kunstýř

PhDr. Štěpán Kunstýř Od patnácti let jsem se věnoval tanečnímu sportu - dosáhl jsem nejvyšší mezinárodní třídy v latinsko-amerických tancích, účastnil se mnoha domácích mistrovství a úspěšně reprezentoval Českou republiku na řadě zahraničních soutěží po celé Evropě. Měl jsem možnost spolupracovat se špičkovými trenéry a později sám jako trenér a…

Více na profilu lektora