<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Zumba bodystyling

event čtvrtek 13. 12. | 18:00
60 minut

Eva Beníšková
Eva Beníšková
2 280 Kč

1 080

Zumba bodystyling

O kurzu

Speciální 60-ti minutové lekce Zumby bodystyling.

Zumbou se dostaneme do správné tepové frekvence a začneme intenzivní a účinné posilování a formování problémových partií.

Zumba

Zumba je zábava! Při hodině propotíte veškeré oblečení, spálíte až 500 kalorií a přitom budete zářit úsměvem od ucha k uchu. Při hodině si totiž ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na party. Zumba je úžasná pro mysl, tělo i duši. Po cvičení se nebude moci dočkat další lekce!

Zumba je dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie (v pokročilejších hodinách se zapojí další prvky, např. břišních tanců či tanga). Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla. 

Nemusíte se ale bát, že byste během lekce nestíhali! Aby se vám v Zumbě dařilo, nemusíte umět tancovat. Na hodinách se začíná nejprve s velmi jednoduchými sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky, a zvládnout je tak může opravdu každý. Na lekci Zumby nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice. 

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb a sportovní/taneční boty s odpruženou podrážkou. Nezapomeňte na dostatek tekutin a ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Eva Beníšková

Eva Beníšková

Chcete-li zažít hodinu zábavy, dát si pořádně do těla, zapotit se a dozvědět se tipy, jak aktivně pracovat na své postavě - určitě přijďte na mou lekci! Ráda rozdávám energii a největší odměnou jsou spokojené a usměvavé klientky. Těším se na všechny!  Motto: Prožít každý okamžik naplno, jako by byl ten poslední! Nikdy nevíme, co nás čeká druhý…

Více na profilu lektora