<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 12. 08. 2019
STRONG by Zumba

STRONG by Zumba

(QB61347, otevřená lekce, začátek: 12. 8. 2019, konec: 12. 8. 2019)

Žádné tanečky, ale pořádná makačka! Strong by Zumba je nový fitness program kombinující trénink ve vysoké intenzitě s motivační hudbou, která vás dokáže nabudit k ještě větším výkonům. Cvičí se s vlastní váhou těla, cviky lze modifikovat podle fyzické zdatnosti a schopnosti. Vhodné pro zvýšení kondice a síly, ale i mobility… (pokračování níže)

pondělí 12. 08. | 19:00
60 minut

Luu Šilerová
Luu Šilerová

150

STRONG by Zumba O kurzu

STRONG by Zumba

Žádné tanečky, ale pořádná makačka!

Strong by Zumba je nový fitness program kombinující trénink ve vysoké intenzitě s motivační hudbou, která vás dokáže nabudit k ještě větším výkonům.

Cvičí se s vlastní váhou těla, cviky lze modifikovat podle fyzické zdatnosti a schopnosti. Vhodné pro zvýšení kondice a síly, ale i mobility těla, rovnováhy a koordinace. Můžete očekávat různé variace dřepů, kliků, výpadů či prkna. 

Překonejte své limity! 

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb a sportovní/taneční boty s odpruženou podrážkou. Nezapomeňte na dostatek tekutin a ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Luu Šilerová

Luu Šilerová

Pohyb, stejně tak jako hudba a jiné druhy umění jsou pro mě nedílnou součástí života. Na svých hodinách se snažím předávat všem radost z pohybu a mým druhotným cílem je zapomenout na běžné starosti každodenního života, aktivní odpočinek a prouzení osobnosti. Stejně jako pohyby považuji za nedílnou součást svých lekcí zajímavou hudbu. Přijďte si i…

Více na profilu lektora