<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 02. 10. 2019
Zumba

Zumba

(QB62973, pravidelná výuka, začátek: 2. 10. 2019, konec: 12. 2. 2020)

Skvělá parta lidí, skvělá hudba. Pojďte se vyřádit. Bez rozdílu věku či taneční pokročilosti. ZUMBA kombinuje aerobní cvičení ze základními kroky latinsko-amerických tanců. Na konci hodiny budeme posilovat problematické partie na podložkách. Po svižné aerobní části hodiny mají právě tyto cviky velký účinek. ZUMBOU se dostaneme… (pokračování níže)

středa 02. 10. | 18:00
60 minut

Luu Šilerová
Luu Šilerová

2 290

Zumba O kurzu

Skvělá parta lidí, skvělá hudba. Pojďte se vyřádit. Bez rozdílu věku či taneční pokročilosti.

ZUMBA kombinuje aerobní cvičení ze základními kroky latinsko-amerických tanců. Na konci hodiny budeme posilovat problematické partie na podložkách. Po svižné aerobní části hodiny mají právě tyto cviky velký účinek. ZUMBOU se dostaneme do správné tepové frekvence a začneme účinné posilování problémových partií. Budete tak pracovat i s těmi partiemi, které přímo samotným ZUMBA programem neprocvičíte v tak masivní míře.

Doporučujeme: po tomto kurzu Zumby následuje 19:00 - 19:30 kurz "Pevná bříška", kde během 30 minut posílíte veškeré problematické partie. Po svižné aerobní zumbě mají právě tyto cviky velký účinek. 

Zumba

Zumba je zábava! Při hodině propotíte veškeré oblečení, spálíte až 500 kalorií a přitom budete zářit úsměvem od ucha k uchu. Při hodině si totiž ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na party. Zumba je úžasná pro mysl, tělo i duši. Po cvičení se nebude moci dočkat další lekce!

Zumba je dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie (v pokročilejších hodinách se zapojí další prvky, např. břišních tanců či tanga). Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla. 

Nemusíte se ale bát, že byste během lekce nestíhali! Aby se vám v Zumbě dařilo, nemusíte umět tancovat. Na hodinách se začíná nejprve s velmi jednoduchými sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky, a zvládnout je tak může opravdu každý. Na lekci Zumby nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice. 

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb a sportovní/taneční boty s odpruženou podrážkou. Nezapomeňte na dostatek tekutin a ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Luu Šilerová

Luu Šilerová

Pohyb, stejně tak jako hudba a jiné druhy umění jsou pro mě nedílnou součástí života. Na svých hodinách se snažím předávat všem radost z pohybu a mým druhotným cílem je zapomenout na běžné starosti každodenního života, aktivní odpočinek a prouzení osobnosti. Stejně jako pohyby považuji za nedílnou součást svých lekcí zajímavou hudbu. Přijďte si i…

Více na profilu lektora