Centrum Tance logo
Začíná 04. 06. 2020
Zumba FitBody

Zumba FitBody

(QB67021, otevřená lekce, začátek: 4. 6. 2020, konec: 4. 6. 2020)

Jednoduché fitness-taneční sestavy v doprovodu energické Zumba hudby nás dostanou do správné tepové frekvence pro účinné spalování, posilování a formování postavy. Koncept lekce pomáhá zlepšit kondici, vymodelovat křivky a shodit přebytečné kilogramy.Při pravidelném cvičení je zaručený výsledek a jako vedlejší efekt lepší nálada… (pokračování níže)

čtvrtek 04. 06. | 18:00
60 minut

Eva Beníšková
Eva Beníšková

150 Kč

Zumba FitBody O kurzu

Jednoduché fitness-taneční sestavy v doprovodu energické Zumba hudby nás dostanou do správné tepové frekvence pro účinné spalování, posilování a formování postavy. Koncept lekce pomáhá zlepšit kondici, vymodelovat křivky a shodit přebytečné kilogramy.
Při pravidelném cvičení je zaručený výsledek a jako vedlejší efekt lepší nálada a plno energie!

Koncept lekcí:

  • Jednoduché fitness-taneční sestavy, kterými se krásně zahřejete a začnete pálit kalorie
  • Účinné cviky pro posilování problémových partií
  • Závěrečné protažení

Pokaždé se skvěle pobavíte a zapotíte!

Zumba

Zumba je zábava! Při hodině propotíte veškeré oblečení, spálíte až 500 kalorií a přitom budete zářit úsměvem od ucha k uchu. Při hodině si totiž ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na party. Zumba je úžasná pro mysl, tělo i duši. Po cvičení se nebude moci dočkat další lekce!

Zumba je dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie (v pokročilejších hodinách se zapojí další prvky, např. břišních tanců či tanga). Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla. 

Nemusíte se ale bát, že byste během lekce nestíhali! Aby se vám v Zumbě dařilo, nemusíte umět tancovat. Na hodinách se začíná nejprve s velmi jednoduchými sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky, a zvládnout je tak může opravdu každý. Na lekci Zumby nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice. 

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb a sportovní/taneční boty s odpruženou podrážkou. Nezapomeňte na dostatek tekutin a ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Eva Beníšková

Eva Beníšková

Chcete-li zažít hodinu zábavy, dát si pořádně do těla, zapotit se a dozvědět se tipy, jak aktivně pracovat na své postavě - určitě přijďte na mou lekci! Ráda rozdávám energii a největší odměnou jsou spokojené a usměvavé klientky. Těším se na všechny!  Motto: Prožít každý okamžik naplno, jako by byl ten poslední! Nikdy nevíme, co nás čeká druhý…

Více na profilu lektora