Centrum Tance logo
Začíná 20. 10. 2020
Strong body

Strong body

(QB71885, pravidelný kurz, začátek: 20. 10. 2020, konec: 9. 2. 2021)

Žádné tanečky, ale pořádná makačka! Strong by Zumba je nový fitness program kombinující trénink ve vysoké intenzitě s motivační hudbou, která vás dokáže nabudit k ještě větším výkonům. Cvičí se s vlastní váhou těla, cviky lze modifikovat podle fyzické zdatnosti a schopnosti. Vhodné pro zvýšení kondice a síly, ale i mobility… (pokračování níže)

úterý 20. 10. | 18:00
60 minut

Hana Vereščáková
Hana Vereščáková

2 190 Kč

Strong body O kurzu

STRONG by Zumba

Žádné tanečky, ale pořádná makačka!

Strong by Zumba je nový fitness program kombinující trénink ve vysoké intenzitě s motivační hudbou, která vás dokáže nabudit k ještě větším výkonům.

Cvičí se s vlastní váhou těla, cviky lze modifikovat podle fyzické zdatnosti a schopnosti. Vhodné pro zvýšení kondice a síly, ale i mobility těla, rovnováhy a koordinace. Můžete očekávat různé variace dřepů, kliků, výpadů či prkna. 

Překonejte své limity! 

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb a sportovní/taneční boty s odpruženou podrážkou. Nezapomeňte na dostatek tekutin a ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Hana Vereščáková

Hana Vereščáková

O mně v kostce Úžasné je sedět a poslouchat nádhernou hudbu. Ale ještě úžasnější je na nádhernou hudbu tančit. A nezáleží na tom, zda se jedná o hudbu klasickou, latinsko-americkou, lidovou cimbálovou nebo moderní elektronickou. Musí vás to pohltit a rezonovat v každé vaší buňce. A tak to mám já s tancem. Tanec je pro mě životní nutnost. Nabíjí…

Více na profilu lektora