Centrum Tance logo
Shuffle dance: Mírně pokročilí

Shuffle dance: Mírně pokročilí

(RB65968, pravidelná výuka, začátek: 17. 3. 2020, konec: 30. 6. 2020)

Přidejte se do streetové skupiny s Wendy na Facebooku - ať vám neunikne žádné video z lekcí, náplně lekcí, apod. 

úterý 31. 03. | 19:00
60 minut

Wendy
Wendy
2 060 Kč

1 805

Shuffle dance: Mírně pokročilí O kurzu

Přidejte se do streetové skupiny s Wendy na Facebooku - ať vám neunikne žádné video z lekcí, náplně lekcí, apod. 

Shuffle dance

ROCKERS UMÍ SHUFFLE! Dynamický tanec ve vás probudí moderního rockera. Zamilujete se do elektronické hudby, která vám udává rytmus. Shuffle je geniální tanec pro načerpání energie a duševní pohody.

Shuffle dance se vyvíjí od počátku 20. století a vychází z jazzu, contemporary a streetových tanečních stylů. Dominantou nejsou jen krokové variace jako Running man nebo T-Step, ale i pohyby ramen a bodymoving. Při shuffle dance zkrátka tančí celé tělo a mysl relaxuje.

Shuffle poprvé objevili v australském Melbourne. V klubech se stal tento tance oblíbeným společníkem a postupně ovládl taneční parket. 

Kdo ví, možná shuffle umí i australští klokani.

 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Wendy

Wendy

Motto: „Live to dance, dance to live.“ Tanec není jen koníček, pro mne je životním posláním, které ráda předávám ostatním. Pojďme si společně toto poslání užít na lekcích Femme, Shuffle a Street dance. Mé lekce jsou pro každého, kdo miluje hudbu, pohyb a zábavu. Styly, které učím Street Femme - streetový taneční styl s prvky ženskosti, ladnosti…

Více na profilu lektora