Centrum Tance logo
Street fusion (live stream ZOOM)

Street fusion (live stream ZOOM)

(RI72841, online lekce (zoom), začátek: 16. 11. 2020, konec: 21. 12. 2020)

Těší nás, že chcete mít více online lekcí street fusion s úžasným tanečníkem a choreografem Yemim A. D. Bude celičký jen váš každé pondělí od 18:00 do 19:15 v živém přenosu přes aplikaci ZOOM. Co podniknout, abyste se dostali na online lekci s Yemim? Včas se přihlásit a uhradit online lekci nebo celý kurz - zde. Stáhnout si… (pokračování níže)

pondělí 30. 11. | 18:00
75 minut

Online lekce
Yemi A. D.
Yemi A. D.
1 000 Kč

670 Kč

Informace k online lekcím

Lektoři jsou připraveni na živé vysílání z domova po dobu celorepublikové karantény. Lekce jsou uzpůsobeny domácímu prostředí. Zvládne je každý ve svém pokoji.


Online lekce se koná na ZOOM. Odkaz a informace k aplikaci najdete zde.

ZOOM jsme vybrali ze tří důvodů:

1. jednoduché ovládání, které vyhovuje i umělcům, lektorům, tanečnicím a tanečníkům.  

2. vzájemná interakce mezi lektorem a účastníky. Máte-li na svém počítači nebo telefonu kameru a mikrofon, může vás lektor vidět a slyšet. Samozřejmě, jen pokud mu to dovolíte. Lektor pak může opravovat vaše pohyby a reagovat na dotazy.

3. autorské programy a komunity - někteří autoři speciálních programů nedovolují šíření výuky na otevřených sociálních sítích, např. zumba fitness, PortDeBras, a proto je nutné respektovat jejich vize a vést online lekce v uzavřené komunitě.

Street fusion (live stream ZOOM) O kurzu

Těší nás, že chcete mít více online lekcí street fusion s úžasným tanečníkem a choreografem Yemim A. D. Bude celičký jen váš každé pondělí od 18:00 do 19:15 v živém přenosu přes aplikaci ZOOM.

Co podniknout, abyste se dostali na online lekci s Yemim?

  • Včas se přihlásit a uhradit online lekci nebo celý kurz - zde.
  • Stáhnout si aplikaci ZOOM - zde.
  • 10 minut před začátkem se přihlásit na www.centrumtance.cz a kliknout ve svém osobním profilu na tlačítko "odkaz na online lekci". 

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Yemi A. D.

Yemi A. D.

Yemi Akinyemi Dele je známý choreograf, režisér, performer a umělec. Narodil se v Liberci otci z Nigérie a české matce. Díky svému multikulturnímu původu zakomponoval do svého umění mnoho různých kultur z regionů z celého světa. Vystupoval v Paříži, Londýně, Barceloně, Los Angeles, Tokyu, Šanghaji, Bombaji a mnohých dalších. V roce 2010 vytvořil…

Více na profilu lektora