Centrum Tance
DAP Team - Smoothies

DAP Team - Smoothies

(RP63610, taneční skupina, začátek: 6. 1. 2020, konec: 27. 3. 2020)

DAP Team Smoothies je uzavřená taneční skupina pro teens 15+, do které jsou členové pečlivě vybírání profesionálními tanečníky a lektory Dance Academy Prague. Nábor do skupiny se koná 1x až 2x ročně dle nároků a potřeby choreografa/vedoucího skupiny. Smoothies je soutěžní složka Dance Academy Prague.  Důležité termíny: … (pokračování níže)

pondělí 20. 01. | 19:45
75 minut

Eugen
Eugen
4 785 Kč

3 955

Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat

DAP Team - Smoothies O kurzu

DAP Team Smoothies je uzavřená taneční skupina pro teens 15+, do které jsou členové pečlivě vybírání profesionálními tanečníky a lektory Dance Academy Prague. Nábor do skupiny se koná 1x až 2x ročně dle nároků a potřeby choreografa/vedoucího skupiny. Smoothies je soutěžní složka Dance Academy Prague. 

Důležité termíny:

  • Pravidelné tréninky probíhají 2x týdně v Centru Tance Můstek, Václavské nám. 36, Praha 1: Pondělí 19:45-21:00 | Pátek 19:00-20:15
  • II. trimestr: 6. 1. - 29. 3. 2020
  • DAP Camp soustředění: 31. 1. - 2. 2. 2020
  • Termíny soutěží: 21. 3. 2020 - TSR Taneční skupina roku - region Praha - postupová soutěž! + o termínech pohárových soutěží budeme informovat

Bonus pro členy DAP teamu:

Každý člen DAP Teamu obdrží od svého lektora na začátku trimestru 3x volný vstup na DAP Openclass (dle svého výběru) ve formě kartiček. Tyto kartičky budou distribuovány z ruky lektora ve chvíli, kdy budou mít všichni členové týmu uhrazené školné. 

Platební podmínky:

  • při úhradě do 12. 12. 2019 - 4 170 Kč
  • při úhradě do 23. 12. 2019 - 4 270 Kč
  • při úhradě do 6. 1. 2020 - 4 370 Kč

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Eugen

Eugen

Yevgeniy (Eugene) Nam. je choreograf a tanečník Jad Dance Company, lektor Dance Academy Prague, choreograf Tvoje tvář má známý hlas. Začal s tancem v 9 letech, tancoval společenské tance, pak v 16 letech se stal začal zajímat o hip hop a streetové styly. Talent a motivace mu nechyběly, a proto není divu, že od 18 let přesedlal na LA style a věnuje…

Více na profilu lektora