Centrum Tance
DAP Team Star kids

DAP Team Star kids

(RP63613, taneční skupina, začátek: 7. 1. 2020, konec: 26. 3. 2020)

DAP Star kids Team je dětská taneční skupina. Do tohoto teamu se může přihlásit všechny děti. Nepotřebují projít žádným konkurzem. DAP Star kids Team nabízí výuku STREET stylů spadajících pod světovou URBAN scénu. Taneční výchova dětí ve věku 5-10 let je zaměřena na pohybovou průpravu, gymnastiku, pohyb s náčiním, práci s… (pokračování níže)

úterý 21. 01. | 15:30
75 minut

Terry
Terry
4 990 Kč

4 160

DAP Team Star kids O kurzu

DAP Star kids Team je dětská taneční skupina. Do tohoto teamu se může přihlásit všechny děti. Nepotřebují projít žádným konkurzem. DAP Star kids Team nabízí výuku STREET stylů spadajících pod světovou URBAN scénu. Taneční výchova dětí ve věku 5-10 let je zaměřena na pohybovou průpravu, gymnastiku, pohyb s náčiním, práci s prostorem a kolektivní cítění. Součástí tréninků jsou battly, jamy, freestyle. Cílem je zdokonalit individuální projev každého dítěte. Taneční specializace: umělecká tvorba, celostátní a mezinárodní soutěže, battly, letní soustředění, workshopy, účast na módních přehlídkách, v reklamách/klipech.

Důležité termíny:

  • Pravidelné tréninky probíhají 2x týdně v Centru Tance Můstek, Václavské nám. 36, Praha 1: Úterý 15:00-16:15 | Čtvrtek 15:00-16:15
  • II. trimestr: 6. 1. - 29. 3. 2020
  • DAP Camp soustředění: 31. 1. - 2. 2. 2020 

Platební podmínky:

  • při úhradě do 12. 12. 2019 - 4 170 Kč
  • při úhradě do 23. 12. 2019 - 4 270 Kč
  • při úhradě do 6. 1. 2020 - 4 370 Kč

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Terry

Terry

Jsem tanečnice, lektorka a choreografka. Všechny tyto pojmy pro mě spolu úzce souvisí a jsou součástí mého tanečního růstu. Tancuji již od svých 10 let. Od té doby jsem se věnovala mnoha tanečním stylům (od baletu, přes contemporary, latinu až k hip hopu).  Taneční styl Hip hop, který mě baví nejvíc a který dělám naplno, se intenzivně věnuji již 5…

Více na profilu lektora